Botanika

Dárkové kytice

Kytice květů nebo květinové aranžmá skvěle doplňuje všechny okamžiky našeho života.

Někdy se to ale zvrtne. Máte perný den nebo jste prostě zapomněli, že má manželka či přítelkyně narozeniny? Nemáte čas někde shánět pěknou kytku? Chtěli byste vyjádřit lásku, zájem, poděkování, lítost nebo soustrast a nevíte jak?

Poradíme vám s výběrem vhodných květin, uvážeme nádhernou kytici a osobně doručíme až do domu ve Frýdku-Místku a okolí. Reagujeme rychle a kreativně. Ušetříte čas i nervy, máte po starostech a navíc potěšíte krásnou originální kyticí.

Paní Šmídová, děkuji Vám za pozornost, kterou jste mi věnovala při sestavování vzhledu květinové výzdoby na mou svatbu.

Obdivuji Vaši schopnost vytáhnout ze změti mých chaotických myšlenek to podstatné a představit mi takový návrh, který přesně korespondoval s tím, co jsem měla v hlavě, ale nedokázala popsat. Váš osobní přístup a lidskost, se kterou jste se mnou jednala, ve mě vyvolal důvěru a získala jsem jistotu, že jsem zvolila správně. Když jsem pak viděla hotový výsledek, cítila jsem se šťastná a spokojená, protože to prostě bylo ONO!

Dechberoucí svatební kytice, k tomu perfektně sladěné kytičky pro družičky a korsáž, stejný styl i pro dekoraci obřadního místa a svatebních stolů. Vše působilo ladně, lehce a svěže. Radost se dívat. Děkuji. I díky Vám si odnáším ze své svatby velice příjemný zážitek. Navíc mám doma jako památku skleničky obalené lýkem a již suchou levandulí a je to výborná dekorace!

Lenka Urban